Vedlejší dveře Hörmann ke garáži:


Ke každým vratům Hörmann dostanete i vedlejší garážové dveře stejného vzhledu. Vzhled těchto dveří se přizpůsobuje vzhledu vrat.

kliknutím zvětšíte
Vedlejší dveře pro garážová výklopná vrata Berry:
Jedno a dvou křídlé dveře, křídlo s ocelovou výplní nebo profilovou dřevěnou výplní nebo připravené pro vyplnění na místě stavby. Provedení jako u vrat Berry.

Ocelové výplně: křídlo dveří, rám křídla a zárubeň z pozinkovaného materiálu, se základní polyesterovou práškovou vrstvou (provozně bílá podle RAL 9016; terakotově hnědá podle RAL 8028).

Dřevěné výplně: rám křídla dveří a zárubeň z pozinkovaného materiálu se základní polyesterovou práškovou vrstvou (bílá, podle RAL 9016, u barevných dřevěných výplní, terakotově hnědá podle RAL 8028). Profilové dřevo z nordického smrku a kanadské tsugy se základní impregnací 120x14mm, barevně neutrální pro individuální další úpravu.

Prosklení možné.Vedlejší dveře pro garážová sekční vrata:kliknutím zvětšíte
Ocelové výplně: křídlo dveří z protlačovaného hliníkového profilu (normální profil, bez tepelné izolace), konstrukční hloubka 60mm, 3-stranné dvojité těsnění dorazu, dvojité chlopňové těsnění v prostoru prahu. Výplň dveří z dvojstěnných ocelových lamel, konstrukční hloubka 42mm, zvenku povrch Woodgrain, New Silkgrain nebo Decograin (dle designu vrat), zevnitř povrch Stucco, vyrobené ze žárově zinkovaného ocelového plechu, vypěněné PU pěnou (100% bez freonů).

Dřevěné výplně: křídlo dveří a zárubeň dveří ze dřeva je z plného dřeva nordického smrku nebo kanadské tsugy, konstrukční hloubka křídla dveří 42 mm, trojstranné těsnění dorazu, dvojité clopňové těsnění v prostoru prahu.

U normovaných rozměrů je stejný průběh kazet nebo drážek možný jen u vrat stejné výšky.

Prosklení možné.


Nově: NT 80 vedlejší dveře TopComfort pro garážová sekční vrata - tepelně oddělený systém
Výplň dveří z lamel sekčních vrat, 42 mm, ze žárově zinkovaného ocelového plechu, s oboustrannou polyesterovou základní vrstvou. Standadně s otevíráním dovnitř, vhodné k sekčním vratům s výškou: 2000 mm, 2125 mm, 2250 mm. Provedení 1křídlé i 2křídlé dveře.
Pro křídlo dveří 1 bezpečnostní čep z ušlechtilé oceli na straně pantů. Profilový cylindr vč. 5ti klíčů. Vnitřní klika v hliníku s vysoce pevnou pružinou, pětidílný bezpečnostní zámek H5. Vně bezpečnostní cylindrická rozeta, chráněno proti manipulaci. Kombinace klika/klika (koule/koule).Dvou-křídlé vedlejší dveře k sekčním vratůmkliknutím zvětšíte
Křídlo dveří a zárubeň z protlačovaného hliníkového profilu (normální profil bez termického oddělení) konstrukční hloubka 60 mm, 3-stranné dvojité těsnění dorazu, dvojité chlopňové těsnění v prostoru prahu. Dveřní výplň z dvojstěnných ocelových lamel, konstrukční hloubka 42 mm, zvenku povrch Woodgrain, New Sikgrain, Micrograin nebo Decograin nebo Duragrain, zevnitř povrch Stucco, vyrobené ze žárově zinkovaného ocelového plechu. Vypěněného PU-pěnou.

Dveře lze využít i jako dvou-křídlá vrata do garáží (max. rozměr 2500 x 2558 mm).

Dveřní výplň symetrická.

Prosklení možné.Vedlejší dveře pro rolovací vrata:kliknutím zvětšíte
Dveřní rám a zárubně s pozinkovaného materiálu, oboustranně polyesterovou práškovou vrstvou s výplní lamel v Rollmatic Optic. Pozice lamel není stejně vzhledová s garážovými rolovacími vraty RollMatic. U dveří s povrchovou fólií je vnitřní strana v hnědém barevném provedení.

Prosklení a větrací mřížky stejné jako u vrat RollMatic.ikonka dveří
banner
vrata-pohony.eu » dveře » ocelové domovní dveře Hörmann ThermoPro
Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.

logo Hörmann

mapa stránek
© KamZyk 2009-2022